hotel Klimczok    IV Kurs Wentylacji Mechanicznej odbywać się będzie w dniach 03-06 marca 2013 roku w Szczyrku, w hotelu Klimczok i poprzedzi odbywającą się w dniach 06-09 marca X Jubileuszową Konferencję Naukowo-Szkoleniową "Postępy Znieczulenia w Chirurgii Jednego Dnia - SZCZYRK 2013 (www.znieczulenie-szczyrk.pl)

Jak zwykle uczestników czeka wiele godzin zajęć o charakterze wykładów, seminariów i ćwiczeń prowadzonych przez praktyków i krajowe autorytety w dziedzinie intensywnej terapii.

Zapraszamy już w sobotę 2 marca br. od godziny 14.00. Po zarejestrowaniu się w biurze kursu oraz w hotelu zapraszamy na wspólną kolację, w czasie której omówimy najważniejsze sprawy organizacyjne.

Szczegółowy program zostanie Państwu wręczony wraz z materiałami edukacyjnymi.

Naukowo startujemy w niedzielę 3 marca:

9.00-9.20 Otwarcie Kursu. Omówienie założeń i programu szkolenia, Prezentacja PT. Wykładowców i Firm Medycznych. Zagadnienia organizacyjne: -omówienie topografii obiektu oraz sposobu przeprowadzania ćwiczeń i wykładów. D.Maciejewski.